Suplementy diety
My Beauty system to kompleksowa suplementacja diety, wynik wspólnych prac specjalistów z zakresu kosmetologii  i profilaktyki zdrowia.


Kapsułki Licaps zostały specjalnie opracowane aby przyspieszyć proces wchłaniania się substancji aktywnych w organizmie do minimum. Wszelkie substancje aktywne w nich zawarte zostały wcześniej rozpuszczone. Dzięki temu są szybciej uwalniane i w większym stopniu przyswajane przez organizm w porównaniu z tradycyjnymi tabletkami i kapsułkami. Dodatkowo powierzchnia kapsułki ma dwa razy większą gęstość niż zwykłe kapsułka co chroni substancje czynne w niej zawarte przed dostępem tlenu.


Co warto wiedzieć?

  • specjalna powłoka kapsułki i jej szczelne zamknięcie niedopuszczające powietrza pozwala dłużej utrzymać cenne właściwości składników aktywnych
  • nutrikosmetykukapsułki Licaps® są bezwonne, bez posmaku
  • wszystkie składniki są w formie roztworu, co zwiększa ich biodostepność (szybkość i stopień wchłaniania substancji przez organizm)
  • kapsułki Licaps nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych, dodatków, organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO)
  • opatentowana technologia wytwarzania Licaps®
  • kapsułki Licaps® nie zawierają skrobii, soli, glutenu, rozpuszczalników, konserwantów
  • kapsułki My Beauty System są produkowane zgodnie z koncepcją ‚czystej etykiety’ Oznacza to: żadnych niepotrzebnych składników! Kapsułki My Beauty System nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę.
  • wszystkie substancje zawarte w kapsułkach My Beauty System nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism), które są bardzo popularnym składnikiem innych produktów dostępnych na rynku.
  • zapewniamy najwyższe Europejskie Standardy produkcji. Dodatkowo, opatentowana technologia produkcji LEMS wyróżnia nasze produkty. My Beauty System to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.


My Age Perfection

Zapobieganie procesom starzenia się skóry, a także spowalnianie działania czasu to dążenie wszystkich dojrzałych kobiet. Tylko odpowiednio dobrana suplementacja oraz długotrwałe stosowanie może przynieść widoczne efekty. Kompozycja unikalnych składników zawartych w nutrikosmetyku My Age Perfection, takich jak zielona herbata, guarana, likopen czy kakao pozwalają codziennie zwiększać ogólną kondycję organizmu oraz poprawiać samopoczucie. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego (którego działanie zostało naukowo udowodnione) jako czynnika odpowiedzialnego za wiązanie wody w skórze, wspartego bardzo silnym przeciwutleniaczem – astaksantyną oraz koenzymem Q10 i innymi innowacyjnymi składnikami, staje się skuteczną bronią w walce z upływającym czasem.My Wrinkle Control

Kobiety w coraz młodszym wieku świadomie zaczynają używać kosmetyków opóźniających i przeciwdziałających efektom starzenia się skóry. Używanie odpowiednich kremów to dobry początek, ale niezbędne jest również wzmocnienie organizmu od wewnątrz, żeby efekt był widoczny i długotrwały. Dlatego regularne dostarczanie organizmowi naturalnego kolagenu z ryb morskich w połączeniu z witaminami i minerałami powoduje, iż nie musimy się martwić ograniczonym stopniem wchłaniania przez skórę kosmetyków pielęgnacyjnych. Stosując nutrikosmetyk dostarczamy budulca wzbogaconego mikro i makroelementami i dzięki temu otrzymujemy maksymalne wsparcie dla naszej skóry. Zawartość astaksantyny jako przeciwutleniacza (wielokrotnie silniejszego od witaminy E), a także innych innowacyjnych składników, dopełnia i optymalizuje kompleksowe działanie My Wrinkle Control.My Skin Moisturizer

W okresie zimowym każda skóra wymaga specjalnej ochrony i troski. Skóra młoda jest sucha, skłonna do podrażnień i zaczerwienienia. Na skórze dojrzałej, częściej niż w innym okresie roku, pojawiają się zmarszczki i pierwsze oznaki starzenia skóry. Stosowane kremy dają tylko częściowy i powierzchowny efekt. Tylko odpowiednia suplementacja pomaga zadbać o nawilżanie głębokich warstw skóry. Zestawienie kolagenu, jako niezbędnego budulca skóry wraz z przeciwutleniaczami – luteiną oraz witaminami E i C i innymi składnikami o charakterze nawilżającym, stanowi doskonałą barierę dla szkodliwych czynników zewnętrznych.My Hair and Nails Repair

Jesień to trudny okres dla Twoich włosów i paznokci. Po dużej dawce kąpieli słonecznych, morskich, czy w chlorowanej wodzie z basenu zarówno włosy jak i paznokcie potrzebują specjalnego wzmocnienia od wewnątrz. Łatwo jest dostrzec ich osłabienie. Włosy są mniej błyszczące i nasila się ich wypadanie, a paznokcie stają się bardziej łamliwe. Same odżywki pielęgnacyjne nie wystarczą. Proteiny ryżowe, olej z kiełków pszenicy oraz wyciąg z bambusa zawarte w My Hair and Nails Repair odpowiadają za odżywienie i nawilżenie włosów. Aminokwasy, będące podstawowym budulcem zarówno włosów jak i paznokci w połączeniu z biotyną, która zapobiega wypadaniu włosów i nadaje zdrowy wygląd paznokciom, stanowią o skuteczności i długotrwałym efekcie nutrikosmetyku.


My Sun Complex

Piękna opalenizna sprawia, że czujemy się niezwykle atrakcyjne. Zdajemy sobie jednak sprawę z niebezpiecznych skutków działania promieni słonecznych oraz z ryzyka przedwczesnego starzenia się skóry. Trudno jest osiągnąć optymalną ochronę przeciwsłoneczną, a stosowanie jedynie kosmetyków z filtrem tylko częściowo chroni skórę. Mieszanina karotenoidów, jednych z najskuteczniejszych substancji w walce z fotostarzeniem się skóry oraz „wymiatacze” wolnych rodników, którymi są witaminy E i C, zapewni doskonałe zabezpieczenie podczas kąpieli słonecznych. Dodatek wiesiołka złagodzi stany alergiczne skóry powstałe podczas opalania oraz wspomoże proces odnowy komórek skóry.My Body Shape

Zima jest okresem spowolnienia, kiedy to Twój organizm wykorzystuje wszystkie swoje zasoby życiowe. W tym czasie pożywienie jest często bogate w tłuszcze, a mało obfitujące w przeciwutleniacze i witaminy, których głównym źródłem są warzywa i owoce. Sprzyja to nadwadze, ale również przemęczeniu i osłabieniu organizmu. Sprzężony kwas linolowy CLA wraz z wyciągiem z zielonej herbaty w optymalnie dobranej dawce oraz L-Karnityna redukują tkankę tłuszczową i stymulują metabolizm. Dodatkowo, zawartość innych nowoczesnych składników w połączeniu z aktywnością fizyczną dają zdwojony efekt.
Dzięki specjalnie dobranym innowacyjnym substancjom czynnym, My Body Shape ułatwia skuteczne oczyszczanie organizmu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu, co gwarantuje smukłą sylwetkę.