SALON  KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI  PRZEDSTAWIA 

NOWOŚCI !!!

KURACJA KWASAMI OWOCOWYMI FIRMY:

ŚWIATOWY LIDER KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

 

Kwasy AHA (12 – 15%) zamknięte w unikalnym lipoceutycznym systemie nośnikowym !

 

Większość formuł kwasów AHA dostępnych na rynku to roztwory kwasu glikolowego o koncentracji 20-25%. Produkty te różnią się koncentracją i stopniem buforowania. Tradycyjne formuły kwasu glikolowego mają liczne słabe strony takie jak: ograniczona skuteczność, irytacja skóry i dyskomfort podczas aplikacji oraz wysuszenie skóry.

Rejuvi Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych kwasów alfa-hydroxy włączając w to kwas betahydroxy charakteryzujący się następującymi zaletami:

 • Duże korzyści z kombinacji kwasów alfa i beta-hydroxy,
 • Bezpieczeństwo i komfort w trakcie kuracji,
 • Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizowania irytacji skóry i jej wysuszenia.

 

EFEKTY PO ZABIEGU:

 • silna regeneracja
 • wzrost nowych komórek elastyny i kolagenu
 • jędrność i odporność skóry
 • spłycone zmarszczki
 • efektywna walka z trądzikiem
 • rozjaśnione przebarwienia
 • zmniejszone pory
 • gładka, oczyszczona skóra

 


Kuracja kwasowa składa się z 4 – 8 zabiegów i może być stosowana 1 raz w tygodniu w zależności od kondycji skóry.

PROGRAM PIELĘGNACJI DOMOWEJ DOBIERAMY INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KLIENTA.

 

RABATY PRZY SERII ZABIEGÓW !!!

6 ZABIEGÓW => MASKA NA TWARZ GRATIS! 510Zł OSZCZĘDZASZ 40zł
8 ZABIEGÓW => AMPUŁKA NA TWARZ GRATIS! 680zł OSZCZĘDZASZ 45zł

ZABIEG GŁĘBOKIEGO ZŁUSZCZANIA KWASEM MLEKOWYM REJUVI

Zabieg głębokiej i widocznej eksfoliacji niezwykle efektywny w trudnych problemach skórnych, takich jak:

 

 • blizny potrądzikowe,
 • głębokie zmarszczki,
 • rozstępy,
 • przebarwienia pigmentacyjne.

 

 

Może być stosowany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Polega na nakładaniu od 12 do 20 cienkich warstw kwasu mlekowego. Dla pełnego komfortu klienta powierzchniowo znieczulamy skórę. Po zabiegu nie wolno myć powierzchni poddanej zabiegowi przez 3 dni (min. 60-72 godz.).

Wykonywanie zabiegu zaleca się maksymalnie co 6 miesięcy, a więc 2 razy w roku. Wyjątek stanowią blizny potrądzikowe. Dla takich przypadków stosuje się 3 zabiegi w częstotliwości 1 na miesiąc. Przed wykonaniem głębokiego złuszczania zalecane jest wykonanie dwóch zabiegów łagodnego złuszczania. Konieczne jest unikanie słońca i solarium przez minimum miesiąc. Należy również używać bezpieczny dla skóry krem z filtrem UVB i UVA. Głębokie złuszczanie przynosi najlepsze efekty jeśli wykonane jest wiosną lub jesienią.

Przeciwwskazania: upalne lato, siarczysty mróz, cienka i delikatna skóra, niezidentyfikowane choroby skórne, brak odpowiedniej pielęgnacji domowej, ciąża.

Uwaga! Nie należy używać żadnych agresywnych produktów przez 4 tygodnie po zabiegu.

Zabieg należy uzupełnić o obowiązkowy program pielęgnacji domowej.

1) Po trzech dniach umyć dobrze skórę chłodną wodą i osuszyć poklepując, nie trąc. Nałożyć Rejuvi „h” Skin Healing Gel na wszystkie wysuszone miejsca.

2) Skóra będzie ściągnięta przez kilka dni i zacznie się łuszczyć po 5-7 dniach. Nie odrywać skóry, niech złuszczy się naturalnie. Nałożyć Rejuvi „h” Skin Healing Gel jeśli skóra jest sucha. W trakcie złuszczania skóra nie może mieć kontaktu ze słońcem.

3) Kiedy eksfoliacja skóry zostanie zakończona nowa skóra może być lekko czerwona. Nakładać rejuvi „x”Cell Vitamin C Complex a potem Rejuvi „v” Nourishing Cream zmieszany z Rejuvi „h” Skin Healing Gel w proporcji 2:1. Jako ochronę przed słońcem należy używać Rejuvi „s” Facial Sun Block (SPF40).

ZABIEG ZMNIEJSZAJĄCY BLIZNY I ROZSTĘPY

Odkryto, że unikalna formuła Rejuvi Peeling Formula posiada wyjątkowe właściwości: normalizuje komórki skóry i tkanki a także stymuluje rozprzestrzenianie się fibroblastu, który zwiększa produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Funkcje te powodują efektywne działanie zmniejszające blizny i rozstępy. Aby uzyskać pożądane efekty w postaci zmniejszenia blizn i rozstępów należy przygotować skórę używając przez 5-7 dni przed zabiegiem Rejuvi Retinyl Serum i Rejuvi „m” Massage Oil po zabiegu. Czas kuracji razem z okresem przygotowania skóry przed zabiegiem i okresem pielęgnacji po zabiegu to ok. 14 dni. W celu osiągnięcia zadowalających rezultatów należy przeprowadzić od 1-4 kuracji.

 

PIELĘGNACJA DOMOWA PRZED ZABIEGIEM:


1)
Oczyścić powierzchnię skóry poddaną zabiegowi używając Rejuvi „k” Facial Cleanser.

2) Dobrze osuszyć.

3) Nałożyć Rejuvi „a” Retinyl Serum i dokładnie wmasować, aby zapewnić równą penetrację składników.

Czynności powyższe należy wykonywać codziennie wieczorem przez 5-7 dni przed zabiegiem.

 

PROGRAM PIELĘGNACJI DOMOWEJ PO ZABIEGU:

Poniższą kurację prowadzić codziennie wieczorem przez 5-7 dni po zabiegu:


1)
Oczyścić powierzchnię skóry Rejuvi „k” Facial Cleanser.

2) Osuszyć.

3) Wmasować Rejuvi „m” Massage Oil.

Gwarancją sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu oraz pielęgnacja domowa.

 

Mary Cohr – aromaterapia

mary cohr2

Mary Cohr to profesjonalna marka aromaterapeutyczna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Zaawansowane technologicznie formuły są podstawą działań ekspertów, badaczy i kosmetyczek. Mary Cohr  jest inteligentną marką, której receptury zostały przemyślane tak, aby połączyć efektywność i bezpieczeństwo poprzez użycie kompleksu fitoaromaterapeutycznych olejków esencjonalnych i niezmodyfikowanych genetycznie składników. Produkty te są pod stałą surową kontrolą na każdym etapie produkcji, co zapewnia o ich doskonałej jakości.
Pielęgnacja Mary Cohr została stworzona z myślą o jak najbliższym kontakcie z naturą , bez GMO i bez parabenów. Pozwala ona na czerpanie przez skórę składników  odżywczych z najbezpieczniejszych źródeł – z wyselekcjonowanych roślin.
Specjalnie dobrane Olejki Esencjonalne skomponowano tak, aby przywrócić życie, blask i energię nawet najbardziej wymagającej skórze.
Od stycznia 2010 r. mogą pochwalić się najważniejszym w branży kosmetycznej certyfikatem ISO 22 716.
Marka Mary Cohr współpracuje z ponad 6 000 Autoryzowanych Salonów Piękności w 54 krajach świata (Azja, Ameryka, Europa).

Mary Cohr

Ponadto, jak wszystkim wiadomo, pielęgnacja skóry twarzy i ciała jest podstawową czynnością pozwalającą na długotrwałe cieszenie się piękną, promienną skórą, ochroną jej przed czynnikami zewnętrznymi oraz procesem starzenia.

Prawidłowo dobrana pielęgnacja, zabiegi kosmetyczne oraz odpowiedni tryb życia, może znacznie wpłynąć na spowolnienie pojawiania się zmarszczek i utraty jędrności.

Kosmetyki te pozwalają na profesjonalną pielęgnację dla każdego typu skóry. Dzięki temu, ze udało im się stworzyć  9 różnych linii kosmetyków, jesteś w stanie osiągnąć zamierzone cele pielęgnacyjne, a ich gama produktów, która została uzupełniona o kosmetyki do demakijażu, pielęgnacji oczu i ust, pozwolą Twojej kosmetyczce na skomponowanie kompletnego programu pielęgnacji według Mary Cohr.