KOSMETYKI PROFESJONALNE DO PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA
O firmie:

Łącząc zaawansowane ziołolecznictwo, najnowsze badania dermatologiczne, sekrety piekna z Dalekiego Wschodu, oraz nowoczesne technologie kosmetyczne, Rejuvi zapewnia unikalny synergiczny dostęp do odmłodzenia skóry.

Rejuvi Laboratory Inc. posiada profesjonalne kuracje dla różnych problemów i infekcji skórnych, które dają widoczne rezultaty. W konsekwencji kuracje te są bardzo skutecznym narzędziem pracy dla kosmetyczek, dermatologów i innych specjalistów zajmujących sie problemami skóry.

Zabiegi Abacosun to profesjonalna pielęgnacja kosmetyczna, która przedłuża żywotność komórek. Kosmetyki zawierają nowoczesne, aktywnie i odmładzające składniki jak: trylagen, matrixyl, sirtuiny, si-matrix, betaglukany. Wiodące marki Abacosun to: De Noyles, Leorex, Viviean oraz Tierras del volcan.


KOSMETYKI PROFESJONALNE DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW
Echosline – stworzona przez Pettenon Cosmetics – to jedna z wiodących marek w sektorze kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. W Echosline wierzymy, że zdrowe włosy,    to piękne włosy.


Misją Echosline jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań, łatwych w użyciu i spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wszystkie produkty Echosline powstają z pasji do piękna. Zaawansowana technologia oraz starannie dobrane składniki tworzą unikalne formuły Echosline, które gwarantują profesjonalną ochronę włosów.


Echos Color – to koloryzacja która zapewnia całkowite pokrycie siwych włosów. Farba posiada właściwości witaminy C oraz wosk pszczeli, włosy stają się nawilżone i błyszczące.Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza kosmetyki wysokiej jakości, naukowo opracowywane, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania.
 Spherique

 całościowy program rekonstrukcji włosów


Jest to program rekonstrukcji włosów, którego celem jest ochrona przed negatywnym oddziaływaniem środowiska, a także przygotowanie osłabionych i zniszczonych włosów do zabiegów fryzjerskich.

Spherique to rozwiązanie pozwalające przywrócić równowagę
strukturze włókien włosa. Swoje regenerujące właściwości zawdzięcza innowacyjnemu kompleksowi Kcp, którego bazę stanowią Keratyna oraz Pantenol.
Kosmetyki pielęgnacyjne do włosów z wyciągiem z olejku arganowego odżywiają cebulki, doskonale pielęgnują i nawilżają włosy. Chronią ich struktórę przed zniszczeniami wywołanymi uszkodzeniami zewnatrznymi oraz wygładzają łuskę. Zapobiegają elektryzowaniu się i przesuszaniu. Dzięki nim włosy pozostają lśniące.