MASAŻE TWARZY

Masaż manualny twarzy jest sztuką i nie można go niczym innym zastąpić. Dołączony do zabiegu pielęgnacyjnego twarzy nie tylko wzmacnia jego efekty, ale i pozwala się zrelaksować, odpocząć i dobrze poczuć. Relaksująca muzyka w tle pozwala naszym klientom oddzielić się od natłoku spraw życia codziennego. Pamiętajmy, że z masażu twarzy można również skorzystać jako z samodzielnego zabiegu. Taka półgodzinna wizyta z pewnością poprawi samopoczucie, a skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem.

Salon Zafar oferuje Państwu następujące masaże kosmetyczne:

  • Klasyczny masaż twarzy, szyi, dekoltu i karku – składa się z pięciu podstawowych ruchów: głaskania początkowego, rozcierania, ugniatania, oklepywania oraz głaskania końcowego. Pobudza ukrwienie, dotlenienie, odżywienie i elastyczność skóry.
  • Drenaż limfatyczny twarzy – ma na celu odprowadzenie limfy i odblokowanie kanałów limfatycznych twarzy. Usprawnia usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii. Ma to szczególne znaczenie przy zastojach i obrzękach objawiających się pod postacią tzw. ,,worków pod oczami”. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.
  • Masaż liftingujący z drenażem limfatycznym – połączenie obu masaży daje zdwojony efekt: wygładza zmarszczki, intensywnie napina, odświeża, pobudza mięśnie i jednocześnie usprawnia układ limfatyczny twarzy. Wspaniałe rozwiązanie dla kobiet dojrzałych.