ZŁUSZCZANIE KWASAMI DLA SKÓR 

PROBLEMATYCYNYCH

1. Kuracja kwasami owocowymi Rejuvi


ŚWIATOWY LIDER KOSMETYKI PROFESJONALNEJ


Kwasy AHA (12 – 15%) zamknięte w unikalnym lipoceutycznym systemie nośnikowym !


Większość formuł kwasów AHA dostępnych na rynku to roztwory kwasu glikolowego o koncentracji 20-25%. Produkty te różnią się koncentracją i stopniem buforowania. Tradycyjne formuły kwasu glikolowego mają liczne słabe strony takie jak: ograniczona skuteczność, irytacja skóry i dyskomfort podczas aplikacji oraz wysuszenie skóry. Ponadto zabieg wzbogacony jest w maskę Purifying. Zawiera ona wysoką koncentrację naturalnej glinki z olejowo-ziołowymi esencjami jak ekstrakt papai, który wpływa oczyszczająco i rozoewietlająco. Zwiększa cyrkulację, działa antyseptycznie, łagodząco, leczniczo, lekko wybiela, zmiękcza, uelastycznia i odświeża skórę. Maska mieszana jest z łagodzącym żelem aloesowym.

Rejuvi Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych kwasów alfa-hydroxy włączając w to kwas betahydroxy charakteryzujący się następującymi zaletami:

 • Duże korzyści z kombinacji kwasów alfa i beta-hydroxy,
 • Bezpieczeństwo i komfort w trakcie kuracji,
 • Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizowania irytacji skóry i jej wysuszenia.


EFEKTY PO ZABIEGU:

 • silna regeneracja
 • wzrost nowych komórek elastyny i kolagenu
 • jędrność i odporność skóry
 • spłycone zmarszczki
 • efektywna walka z trądzikiem
 • rozjaśnione przebarwienia
 • zmniejszone pory
 • gładka, oczyszczona skóra

Kuracja kwasowa składa się z 4 – 8 zabiegów i może być stosowana 1 raz w tygodniu w zależności od kondycji skóry.

PROGRAM PIELĘGNACJI DOMOWEJ DOBIERAMY INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO KLIENTA.

RABATY PRZY SERII ZABIEGÓW !!!


2. Zabieg głębokiego złuszczania kwasem mlekowym Rejuvi

Zabieg głębokiej i widocznej eksfoliacji niezwykle efektywny w trudnych problemach skórnych, takich jak:

 • blizny potrądzikowe,
 • głębokie zmarszczki,
 • rozstępy,
 • przebarwienia pigmentacyjne.


Może być stosowany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Polega na nakładaniu od 12 do 20 cienkich warstw kwasu mlekowego. Dla pełnego komfortu klienta powierzchniowo znieczulamy skórę. Po zabiegu nie wolno myć powierzchni poddanej zabiegowi przez 3 dni (min. 60-72 godz.).

Wykonywanie zabiegu zaleca się maksymalnie co 6 miesięcy, a więc 2 razy w roku. Wyjątek stanowią blizny potrądzikowe. Dla takich przypadków stosuje się 3 zabiegi w częstotliwości 1 na miesiąc. Przed wykonaniem głębokiego złuszczania zalecane jest wykonanie dwóch zabiegów łagodnego złuszczania. Konieczne jest unikanie słońca i solarium przez minimum miesiąc. Należy również używać bezpieczny dla skóry krem z filtrem UVB i UVA. Głębokie złuszczanie przynosi najlepsze efekty jeśli wykonane jest wiosną lub jesienią.

Przeciwwskazania: upalne lato, siarczysty mróz, cienka i delikatna skóra, niezidentyfikowane choroby skórne, brak odpowiedniej pielęgnacji domowej, ciąża.

Uwaga! Nie należy używać żadnych agresywnych produktów przez 4 tygodnie po zabiegu.

Zabieg należy uzupełnić o obowiązkowy program pielęgnacji domowej.

1) Po trzech dniach umyć dobrze skórę chłodną wodą i osuszyć poklepując, nie trąc. Nałożyć Rejuvi „h” Skin Healing Gel na wszystkie wysuszone miejsca.

2) Skóra będzie ściągnięta przez kilka dni i zacznie się łuszczyć po 5-7 dniach. Nie odrywać skóry, niech złuszczy się naturalnie. Nałożyć Rejuvi „h” Skin Healing Gel jeśli skóra jest sucha. W trakcie złuszczania skóra nie może mieć kontaktu ze słońcem.

3) Kiedy eksfoliacja skóry zostanie zakończona nowa skóra może być lekko czerwona. Nakładać rejuvi „x”Cell Vitamin C Complex a potem Rejuvi „v” Nourishing Cream zmieszany z Rejuvi „h” Skin Healing Gel w proporcji 2:1. Jako ochronę przed słońcem należy używać Rejuvi „s” Facial Sun Block (SPF40).