ŻELAZKO PRASUJĄCE ZMARSZCZKI 

Żelazko prasujące zmarszczki to nowatorskie urządzenie wykorzystujące unikalną pompę VacuElectro. Pozwala ona jednocześnie przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS (Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów). Oddziaływanie na tkanki obu metod pozwala uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie. Prądy TENS od lat z powodzeniem stosowane są w fizjoterapii jako skuteczna metoda zwalczania przewlekłych dolegliwości bólowych. Przy ich zastosowaniu następuje wzmożona produkcja ATP (adenozynotrójfosforan występuje we wszystkich rodzajach komórek i stanowi ich materiał energetyczny). Emitowane są prądy impulsowe o małej częstotliwości od 1 do 200 Hz.

 

W zabiegach wykorzystuje się takie natężenie, które nie wywołuje bólu, a odczuwane jest jedynie uczucie mrowienia lub wibracji. Jest to metoda nieinwazyjna, nie naruszająca ciągłości tkanek. W czasie zabiegu zostają pobudzone naturalne mechanizmy regeneracyjne organizmu poprzez skurcz mięśni. Ich stymulacja ma na celu mobilizację słabszych i wymagających szczególnego wzmocnienia mięśni. Efekty są widoczne gołym okiem.

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Mięśnie słabną, zmniejszają swoją masę, przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływają na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wzmocnią ,,rusztowanie” naszej twarzy. Stymulacja Żelazkiem to zabieg liftingujący, który wspomaga dotlenienie i napięcie skóry, koryguje owal, poprawia ukrwienie, spłyca zmarszczki i bruzdy. Pobudza również układ limfatyczny, dzięki czemu zyskuje się zmniejszenie obrzęków.

W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Efekty w skrócie:

  • zmniejszenie zmarszczek, działanie liftingujące 
  • wzmocnienie, regeneracja i poprawa ukrwienia mięśni 
  • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych 
  • poprawia napięcia, kolorytu skóry i jej wygładzenie 
  • stymulacja krążenia krwi oraz zwiększenie dotlenienienia i odżywienia skóry 
  • zwiększenie penetracji kosmetyków 


Efekt zabiegu można wzmocnić Chromorewitalizacją z mikroprądami. Jest to koloroterapia, której działanie wspomaga emitujący mikroprądy grzebień pokryty 24K złotem. Mikroprądy przynoszą energię komórkom i sprawiają, że energia świetlna skutecznie do nich dotrze. Zabieg poprawia cyrkulację i normalizuje system limfatyczny, działa stymulująco i regenerująco. Dodatkowo można wykonać precyzyjny masaż próżniowy Vacum.

          

Niezwykle korzystne efekty przynosi łączenie Żelazka Prasującego Zmarszczki z pełnym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Zabiegi mogą być wykonywane w serii 1 raz w tygodniu oraz jako pojedyńczy zabieg dla poprawienia stanu skóry i mięśni. Zabiegi trwają od 20 do 30 minut.