EKSPRESOWA PIELĘGNACJA SKÓRY

1. Leorex – bankietowy zabieg liftingujący

Fenomenem produktów Leorex jest ich odmienne od tradycyjnych kosmetyków działanie fizyczne. Opatentowane struktury MATRIX na bazie mikrocząstek krzemionki wiążą się z powierzchnią skóry i łączą się w sieć tworząc niewidoczną bazę. W ciągu kilku minut sieć obkurcza się i podnosi skórę wypychając zmarszczki oraz usuwając martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i toksyny.Laur Kosnumenta – Odkrycie Roku 2011 za kosmetyki LEOREX.

Kosmetyki Leorex zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Odkrycie Roku 2011 w ogólnopolskim konkursie. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy, których produkty mają innowacyjny charakter. O nominacji decyduje duże zainteresowanie nowością oraz znaczny wzrost popularności. Komisja weryfikacyjna bierze także pod uwagę perspektywy odbioru przez rynek. Produkty Leorex choć niedawno wprowadzone na rynek Polski zdobyły już uznanie klientów, a ich sprzedaż dynamicznie wzrasta. Sekretem marki jest zastosowanie zaawansowanej opatentowanej siatki mikrocząsteczek krzemionki, określanej jako Matrix. Leorex stymuluje skórę do samoregeneracji i w przeciągu 15 minut wypycha i wygładza w sposób widoczny zmarszczki oraz napina skórę. Inteligentne kosmetyki Leorex działają selektywnie, tylko w miejscach, które tego wymagają. Ten unikalny wynalazek został opracowany przez wybitnego naukowca Izraelskiego.


2. De Noyle’s – peeling twarzy z odżywczą maska arganową


Zabieg odmładzający z olejem arganowym zawierającym dużą ilość witaminy E. Działa rewitalizująco i stanowi prawdziwy koncentrat młodości dla skóry opóźniając procesy starzenia się. Nadaje cerze blask i polepsza koloryt.

3. De Noyle’s & Viviean – peeling enzymatyczny z maską azulenową

Maska o działaniu relaksującym, łagodzącym i przeciwzapalnym. Chroni przed podrażnieniami i zmniejsza już istniejące. Zawiera azulen oraz bisabolol, które działają kojąco, przeciwzapalnie i regenerująco. Tlenek cynku pomaga leczyć uszkodzoną skórę, natomiast kaolin eliminuje nadmiar tłuszczu. Kwas glikolowy i cytrynowy nawilża skórę. Zaleca się stosowanie maski również po woskowaniu górnej wargi.Preparat stworzony dla każdego rodzaju cer ze szczególnym wskazaniem na cery z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, wrażliwe i podrażnione,4. Żywa ziemia wulkaniczna na twarz


Żywa Ziemia Wulkaniczna to biologicznie aktywna i w 100% naturalna maska wydobywana bezpośrednio ze źródeł wulkanicznych w Argentynie. Bogactwo makro i mikroelementów, czyni ją wysoce skuteczną w kuracjach kosmetycznych, terapeutycznych i SPA.

Działanie przeciwzmarszczkowe wywołuje magnez, miedź, cynk i silikon (pochodzenie geologiczne w/w składników wywodzi się z okresu trzeciorzędowego, co w szczególności wyróżnia Ziemię Wulkaniczną). Wszystkie te składniki blokują proces starzenia komórek i przyczyniają się do ich odnowy.

Przykłady zastosowania :

  • Cery trądzikowe, łojotokowe, trądzik różowaty: wspomaga leczenie, łagodzi stany zapalne, działa antyseptycznie, reguluje wydzielanie serum.
  • Cery wrażliwe, alergiczne, rozszerzone naczynka krwionośne: uszczelnia naczynia, łagodzi, zmniejsza przekrwienia.
  • Cery dojrzałe: regeneruje, nadaje jędrność, nawilża.
  • Cery zmęczone i źle dotlenione: nadaje cerze blask, odtoksycznia.
  • Zaburzenia pigmentacji: wpływa rozjaśniająco.