PEELING KAWITACYJNY TWARZY I SONOFOREZA

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy na dużej głębokości. Poza złuszczeniem, wzbogacone o mikromasaż wibracje ultradźwiękowe, dotleniają skórę oraz poprawiają mikrokrążenie. Peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem. Przeznaczony jest również dla osób, które nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.

Usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum, wygładza blizny, regeneruje skórę. Dokładnie oczyszcza, rozjaśnia przebarwienia, wzmaga produkcję kolagenu, poprawia mikrokrążenie. Zaletą peelingu jest to, że można go wykonywać o każdej porze roku i nadaje się do każdego rodzaju skóry.CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA: seria nie mniej niż 5 zabiegów co około 2 tygodni. By cieszyć się gładką, zdrową skórą warto poddawać się zabiegowi peelingu kawitacyjnemu raz w miesiącu.

EFEKTY ZABIEGU:

  • oczyszczanie skóry
  • ujędrnienie poprzez mikromasaż
  • zaskórniki zostają usunięte, trądzik wyraźnie się zmniejsza 


SONOFOREZA


Jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do rodzaju i potrzeb.

Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek.

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Sonoforezę wykonuje się jako pojedynczy zabieg w celu odświeżenia skóry, bądź w serii od 6-12 zabiegów, jako kuracja terapeutyczna.


EFEKTY:

  • poprawa metabolizmu komórkowego,
  • odżywienie i regeneracja skóry,
  • poprawa przepływu krwi i limfy,
  • zwiększenie nawilżenia,
  • odprężenie i stymulacja mięśni.

Zarówno peeling kawitacyjny, jak i sonoforezę można wykonywać na twarz, szyję i dekolt, a działanie wzmocnić poprzez nałożenie odpowiedniej maski. W naszym gabinecie metody te wykorzystujemy również w pełnych zabiegach pielęgnacyjnych z masażem.