ZABIEGI PRZECIWTRĄDZIKOWE

1. Zabieg przeciwtrądzikowy Rejuvi

         

Rejuvi stworzyło rewolucyjne produkty do kuracji trądzikowych. Kuracja trądzikowa wykorzystuje kwasy alfa-hydroksy i kwas salicylowy do efektywnego oczyszczania trądzikowej skóry. Nadmiar męskiego hormonu może produkować dużą ilość sebum, które zatyka pory powodując trądzik. Rejuvi Acne Treatment efektywnie hamuje nadmiar wytwarzanego łoju, specjalną kombinacją organicznych kwasów, witamin, cynku, siarki i nadtlenku herbaniolu. Ta złożona formuła sprawia, że Rejuvi Acne Treatment jest bardzo skuteczną metodą walki z trądzikiem.


W przypadku skór z mocno zaognionym trądzikiem zalecamy miesięczną kurację domową z zastosowaniem specjalistycznego kremu na otwarty trądzik, który szybko złagodzi i uspokoi chorą skórę.

Kuracja trwa 6 – 10 zabiegów w częstotliwości raz w tygodniu.

Odpowiednia pielęgnacja domowa w trakcie kuracji jest obowiązkowa. Należy zaprzestać używania wszystkich innych kosmetyków.

RABATY PRZY SERII ZABIEGÓW !!!

2. Viviean Control Therapy – zabieg dla cer trądzikowych 

Kompleksowy zabieg o wielokierunkowym działaniu dla cer trądzikowych,tłustych i przetłuszczających się, z wypryskami. Stanowi pełny program pielęgnacyjny zawierający aktywne składniki, wyciągi roślinne i morskie, które przywracają skórze zdrowy wygląd, chronią ją przed przedwczesnym starzeniem i zapobiegają przed nawrotem trądziku. Zabieg oraz kosmetyki do pielęgnacji w domu przeznaczone są dla osób w każdym wieku w przypadku: cer tłustych, trądzikowych, przetłuszczających się, wyprysków, zablokowanych porów.


Ilość zabiegów w gabinecie jest uzależniona od stanu skóry. Zaleca się przeprowadzenie serii około 4-8 zabiegów.