PEDICURE  KOSMETYCZNY

Wykonujemy również PEDICURE LECZNICZY, gdzie przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi usuwamy bolesne odciski, modzele, a także wrastające paznokcie. Z dużą uwagą traktujemy również pękające pięty i głębokie zrogowacenia, starając się maksymalnie zniwelować problem. Indywidualnie do problemów występujących na stopach dobieramy dla naszych klientów pielęgnacje domową sprawdzonej niemieckiej firmy Camillen. W ofercie również kosmetyki dla diabetyków.Nasz gabinet wyposażony jest w specjalistyczną frezarkę z płaszczem wodnym SIRIUA NT MICRO niemieckiej firmy GERLACH. Ze względu na doskonałą jakość mikrosilnika i wysokie obroty urządzenie w szybki sposób pozwala usunąć zrogowaciały naskórek, odciski na stopach i modzele. Spryskiwacz wodny przynosi znaczny komfort naszym klientom, gdyż minimalizuje ryzyko nieprzyjemnego przygrzania skóry, jak to ma miejsce przy zastosowaniu zwykłych frezarek.Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi w naszym salonie

W trosce o higienę i bezpieczeństwo naszych klientów salon Zafar stosuje dezynfekcje:


Koncentrat Virusolve+ jest opatentowanym płynnym preparatem do mycia i dezynfekcji wysokiego poziomu. Kombinacja składników aktywnych, w tym poliaminy nie zawiera toksycznych aldehydów, związków uwalniających chlor, alkoholi i nie wymaga aktywatora. Virusolve+ jest najskuteczniejszym rozwiązaniem w zapobieganiu i eliminacji ryzyka zakażeń krzyżowych, które są przenoszone na powierzchniach i wyrobach medycznych, a powodowanych przez spory, prątki, bakterie, wirusy (osłonkowe i bezosłonkowe) i grzyby. Virusolve+ w przeciwieństwie do innych środków poza hamowaniem rozwoju drobnoustrojów niszczy ich materiał genetyczny.

Gabinet wyposażony jest w AUTOKLAW Beauty System klasy B,

– urządzenie do sterylizacji narzędzi.AUTOKLAW zapewnia niezawodną sterylizację dzięki wyświetlaniu parametrów pracy i komunikatów o ewentualnych błędach. Dzięki temu mamy 100% pewność o prawidłowej pracy urządzenia. Dla zachowania dodatkowego bezpieczeństwa przy każdym procesie sterylizacji stosujemy testy chemiczne wieloparametrowe.