MANICURE I PEDICURE HYBRYDOWY

MANICURE HYBRYDOWY– NAJNOWSZY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI !!!Lakiery hybrydowe HARMONY łączą w sobie właściwości żeli UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji i specjalnie dobrane pigmenty nadają ostateczną, najwyższą klasę jakości produktów. Idealnie kryjące – 2 warstwy uwydatniają głębię koloru. Są łatwe do usunięcia i nie niszczą naturalnej płytki paznokcia.


Manicure hybrydowy ma wiele zalet. Lakier po nałożeniu i utwardzeniu nie odpryskuje, nie matowieje, nie ulega zarysowaniem i jest odporny na załamania. Metoda ta nadaje paznokciom trwały i piękny kolor utrzymujący się przez okres 2 tygodni. Innymi zaletami jest brak nieprzyjemnego zapachu podczas aplikacji oraz to, że po nałożeniu produktów paznokcie są od razu suche! Nie jest tu wymagane mocne piłowanie paznokci. To również doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci przy pomocy żelu lub akrylu lub chcą z tych metod zrezygnować. Lakier hybrydowy bardzo mocno przylega do płytki paznokciowej, więc aby jej nie uszkodzić zaleca się usuwanie tylko w salonie kosmetycznym.


Reasumując, lakier hybrydowy to doskonała opcja posiadania pięknych paznokci, których kolor będzie się utrzymywał przez 2 tygodnie.

Ze względu na stylową aranżacje naszego salonu, a także bogatą ofertę lakierów hybrydowych Harmony, zostaliśmy wyróżnieni jako Salon Firmowy Euro Fashion.

      

   


Przykładowe realizacje