DEPILACJA CIEPŁYM WOSKIEM

Klasyczna depilacja ciepłym woskiem jest szybkim i relatywnie tanim sposobem usuwania niepożądanego owłosienia.

Oferujemy Państwu depilację twarzy, a więc wąsika czy też bródki. Jest to nie tylko problem mężczyzn. Kobiecy wąsik spędza sen z powiek niejednej przedstawicielce płci pięknej. Zbędne włoski na twarzy szpecą i odbierają pewność siebie, nadają twarzy zaniedbany wygląd, negatywnie wpływając na atrakcyjność kobiety. Z tych powodów wiele pań decyduje się na ich usunięcie.

Depilacją woskiem obejmujemy również zbędne owłosienie nóg, okolic bikini, pach, rąk, a u mężczyzn pleców i klatki piersiowej.Pracujemy na sprawdzonych kosmetykach firmy Depiflax. Do depilacji okolic bikini używamy wyłącznie azulenowego wosku w puszce dla skóry wrażliwej. Dzięki temu efekt podrażnienia zredukowany jest do minimum, a zabieg przebiega szybko, sprawnie. Dodatkowym atutem jest brak alergii oraz skuteczne usunięcie owłosienia dzięki bardzo dobrej przyczepności wosku.

Wykorzystując płynny wosk usuwamy włoski wraz z cebulką, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu odrastają one wolniej, są znacznie słabsze i jaśniejsze. Przy częstej depilacji z niektórych mieszków włosowych nie wyrastają już ponownie włosy. Efekt fantastycznie wygładzonej skóry utrzymuje się średnio od dwóch do nawet czterech tygodni. Po tym okresie zabieg należy powtórzyć. Należy pamiętać, aby w dniu depilacji nie stosować balsamu czy też tłustych kremów do ciała. Nie wolno również korzystać z solarium.