KOLORYZACJAEchosline – stworzona przez Pettenon Cosmetics – to jedna z wiodących marek w sektorze kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów. W Echosline wierzymy, że zdrowe włosy,    to piękne włosy.


Misją Echosline jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań, łatwych w użyciu i spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wszystkie produkty Echosline powstają z pasji do piękna. Zaawansowana technologia oraz starannie dobrane składniki tworzą unikalne formuły Echosline, które gwarantują profesjonalną ochronę włosów.


Echos Color – to koloryzacja która zapewnia całkowite pokrycie siwych włosów. Farba posiada właściwości witaminy C oraz wosk pszczeli, włosy stają się nawilżone i błyszczące.Korzenie marki montibel•lo sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

Od chwili rozpoczęcia działalności montibel•lo dostarcza kosmetyki wysokiej jakości, naukowo opracowywane, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Produkty powstają w laboratoriach, w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania.


Montibello – to koloryzacja bez amoniaku na bazie oleju miceralnego, bezwonna. Pokrywa w 100 % siwe włosy. Jest w stanie rozjaśnić włosy nawet o 4 tony. Wprowadza technologię Micelarną, połączenie cukrów nawilżających oraz oleju arganowego bogatego w kwasy Omega 6, co zapewnia żywy i trwały kolor we wszystkich rodzajach włosów, wzmacniając ich naturalny blask z poszanowaniem zarówno włókna włosa jak i skóry głowy. Jest również wzbogacona o czynniki aktywne i dermokosmetyki soi i drzewa Boswellia Serrata.Nazwa posiada od francuskiego słowa ,,cień”. Koloryzacja łączy brąz z blondem, rozjaśniając jednocześnie końcówki. Efekt powinien być jak najbardziej naturalny. Jako najważniejsze zalety fryzury ombre hair wymienia się rozjaśnianie i złagodzenie rysów twarzy. Ombre doskonale odmładza, a prezentuje się zarówno na włosach prostych, jak i kręconych. Istotne jest dobranie odpowiednich kolorów farby do karnacji i naturalnego odcienia włosów. Jeśli jesteś znudzona swoim kolorem, a nie chcesz wprowadzać dyrastycznych zmian Ombre hair jest właśnie dla ciebie!

————    I n n e      m e t o d y      k o l o r y z a c j i ———–


Baleyage


Refleksy


Dekoloryzacja
 Farbowanie

 męskie